Terminy realizacji

Termin realizacji

Każdy z produktów w ofercie druk.net.pl ma przypisany własny termin realizacji, który określony jest w kalkulatorze tego produktu. Termin realizacji określamy podając liczbę dni roboczych.

Należy pamiętać, że podany termin realizacji dotyczy czasu wykonania do momentu oddania firmie przewozowej, lub przygotowania do odbioru osobistego. Rzeczywisty termin dostawy jest całkowicie niezależny od nas.

W przypadku zamówień zawierających wiele kalkulacji (zleceń), o różnym okresie realizacji, całkowity termin realizacji zamówienia będzie wynosił tyle ile ma najdłuższy z terminów. Jeśli chcesz zamówić kilka produktów o różnym terminie realizacji, przy czym niektóre z nich potrzebujesz szybciej niż inne — złóż odrębne zamówienia.

Przyjęcie zamówienia

Deklarowany przez nas termin wykonania stosuje się dla zamówień potwierdzonych do godziny 12.00. Niektóre produkty wymagają wcześniejszej godziny złożenia potwierdzonego zamówienia co jest określone w podsumowaniu konfiguracji (kalkulatorze) produktu.

Potwierdzenie zamówienia

Zamówienie uznajemy za przyjęte i potwierdzone gdy:

  • nastąpi poprawna weryfikacja dostarczonych plików - o czym zostaniesz poinformowany/na listem e-mail oraz przez zmianę statusu plików widoczną w panelu klienta.
  • zostanie zarejstrowana płatność za zamówienie*

(*) Płatność nie jest wymagana w przypadku użytkowników o statusie uprawniającym do płatności "odroczonej" lub "przy odbiorze". Polecamy bezpieczną płatność on-line dostępną w tabeli "moje zamówienia".

Realizacja zamówienia

Przy odbiorze osobistym zamówienia przygotowywane są do odbioru o godzinie 15.00 następnego dnia roboczego. W przypadku wysyłki kurierem lub pocztą, oddanie paczki do doręczenia następuje między godziną 12.00 a 15.00